Ubytovanie Stará Breza

Ubytovanie Stará Breza sa nachádza v srdci regiónu Liptov na severe Slovenska. Starú Brezu nájdete priamo uprostred obce Smrečany, obklopenej prekrásnou krajinou Liptova len 5 km od Západných Tatier Roháčov a Žiarskej Doliny. Okolie a lokalita, v ktorej sa Stará Breza nachádza, je ideálnym miestom pre Váš odpočinok. Priamo pod Západnými Tatrami poskytujeme pohodlné ubytovanie či prenájom pre 5 osôb s nádychom histórie, pričom máte k dispozícii 1 dvojlôžkovú izbu, 1 izbu s dvoma samostatnými lôžkami a rozkladacou pohovokou, kuchyňu, sociálne zariadenie, tv, wifi pripojenie, súkromné parkovisko či grill. Okrem centrálneho vykurovania je dom vybavený dvomi pôvodnými pieckami, v Starej Breze si na svoje prídu aj milovníci tradičného života na dedine.

Stará Breza. Komfort.

Súkromie. Ničím nerušené.

Výhľady. Tatry všade okolo.

Galéria Rezervovať

Liptov a Západné Tatry Roháče

Slovensko vo svojej severnej časti ukrýva Región Liptov, ktorý je v rámci Slovenska Top turistickou destináciou. Liptov ponúka oddych a relax počas celého roka a jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska, či už sú to Západné Tatry Roháče alebo Nízke Tatry. V zime je k dispozícii Top lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, Aquapark Tatralandia či Gino Paradise Bešeňová. Jasná ponúka vyše 30 lanoviek a vlekov na Chopok, perfektne upravené zjazdovky (49 km), večerné lyžovanie či Freeride. Perfektná lyžovačka však nie je len Jasná, 3 km od nášho ubytovania smerom na Žiarsku Dolinu nájdete Ski Centrum Žiar Dolinky – ideálne miesto pre rodiny s deťmi. Ak Vás lyžovačka na Liptove unaví, v Aquaparku Tatralandia na Vás čaká 14 bazénov (morská, termálna i číra voda), 26 tobogánov i wellness centrum. Demänovská jaskyňa, turistami veľmi vyhľadávaná, je súčasťou pohoria Nízke Tatry a počas dovolenky na Liptove si ju určite nenechajte ujsť.

Západné Tatry Roháče

Západné Tatry Roháče a Žiarska Dolina, vzdialená len 5 minút od nás, sú v susedstve najmenších veľhôr sveta – pohoria Vysoké Tatry, zároveň sú súčasťou Tatranského národného parku. Milovníci turistiky si určite prídu na svoje, keďže Západné Tatry Roháče ponúkajú nespočetné množstvo turistických chodníkov, prekrásne výhľady a nedotknutú prírodu. Najvyšším vrchom Západných Tatier je Bystrá, 2 248 m n.m., ktorú nasledujú Baranec, 2 184 m n.m. a Baníkov, 2 178 m n.m. – najvyšší vrch hlavného hrebeňa. O niečo ďalej, smerom na juh, sa rozprestiera pohorie Nízke Tatry, ktorého najvyšším vrcholom je Ďumbier, 2 043 m n.m. Pri návšteve Nízkych Tatier určite netreba zabudnúť na Demänovské jaskyne – jaskynný systém s celkovou dĺžkou viac ako 24 km. Ak sa vyberiete na východ, Vášmu pohľadu neuniknú Vysoké Tatry - horstvo s alpským charakterom, ktorého hlavný hrebeň je dlhý 26 km. Najvyšším vrcholom Vysokých Tatier a Slovenska je Gerlachovský štít vysoký 2 654 m n.m., pričom Vysoké Tatry ponúkajú spolu až 29 vrcholov prevyšujúcich výšku 2500 metrov. Či si Starú Brezu prenajmete s rodinou, priateľmi alebo deťmi, naše krásne slovenské hory si zamiluje.

Navštívili Nás

Najkrajšia Lyžovačka na Slovensku

Keď lyžovačka na Slovensku, tak jedine v regióne Liptov! Liptov ponúka lyžiarske strediská pre všetky skupiny ľudí. Či už ste s priateľmi, rodinou či expert alebo začiatočník, v Liptove Vás čaká lyžovačka ušitá na mieru. Najväčšie a najlepšie slovenské lyžiarske stredisko je od nás vzdialené len 25 minút cesty autom. Jasná ako Top lyžiarske stredisko ponúka vyše 30 lanoviek a vlekov, 49 km špičkovo upravených zjazdoviek a služby svetovej úrovne. 35 minút autom na východ sú Vysoké Tatry a tá najkrajšia lyžovačka na Slovensku. Strediská Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec spolu ponúkajú 24 km zjazdoviek a 20 lanoviek a vlekov. Ak ale hľadáte niečo menšie, správnou voľbou môže byť len 3km vzdialené Ski Centrum Žiar Dolinky, bezprostredne pred vstupom do Žiarskej Doliny. Stredisko vhodné pre rodiny s deťmi disponuje dvoma vlekmi a dvoma zjazdovkami. O niečo ďalej, v obci Závažná Poruba sa nachádza stredisko Ski Opalisko, kde na Vás čakajú 4 vleky a 1 sedačková lanovka. Jánska Dolina na úpätí severných svahov Nízkych Tatier má tiež vlastné lyžiarske stredisko – Ski Javorovica.

Lyžiarske Strediská v Okolí

Vyskúšajte najlepšie lyžiarske strediská na Slovensku! Región Liptov má lyžiarske stredisko pre každého. Či už ste s priateľmi alebo rodinou, možnosti sú nekonečné.

Lyžiarske Strediská
Ski centrum Žiar - Dolinky   5 min. 2 2
Jasná Nízke Tatry 25 min. 5 8 18 41
Vysoké Tatry - Štrbské pleso 35 min. 3 4 13
Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica 40 min. 3 4 13
Ski Opalisko 10 min. 1 4 5
Ski Javorovica 10 min. 4 5

Náš Cenník

K dispozícii máte celý dom, nedelíte sa s inými hosťami a máte tak 100% súkromie. Stará Breza ponúka 5 lôžok (z toho jedna rozkladacia pohovka). Rezervácia je možná pre 1 až 5 osôb. Pre rezerváciu prosím vyplňte náš formulár, zavolajte nám alebo nám napíšte email. Po tom, čo obdržíme rezerváciu, požiadame Vás o zálohu vo výške 30% z ceny ubytovania. Zmena cien vyhradená. Uvedené ceny sú bez DPH.

Cenník Ubytovania

November 2019 - Marec 2020 Zatvorené z dôvodu rekonštrukcie

Rezervácia & Kontaktné Informácie

Detaily

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre ubytovanie Stará Breza.
Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom možnom čase.