Ubytovanie Stará Breza

Ubytovanie Stará Breza sa nachádza v srdci regiónu Liptov na severe Slovenska. Starú Brezu nájdete priamo uprostred obce Smrečany, obklopenej prekrásnou krajinou Liptova len 5 km od pohoria Západné Tatry a Žiarskej Doliny. Okolie a lokalita, v ktorej sa Stará Breza nachádza, je ideálnym miestom pre Váš odpočinok. Priamo pod Západnými Tatrami poskytujeme pohodlné ubytovanie či prenájom pre 4 osoby s nádychom histórie, pričom máte k dispozícii 2 dvojlôžkové izby, kuchyňu, sociálne zariadenie, tv, wifi pripojenie, súkromné parkovisko či grill. Okrem centrálneho vykurovania je dom vybavený dvomi pôvodnými pieckami, v Starej Breze si na svoje prídu aj milovníci tradičného života na dedine.

Stará Breza. Komfort.

Súkromie. Ničím nerušené.

Výhľady. Tatry všade okolo.

Galéria Rezervovať

Región Liptov

Slovensko vo svojej severnej časti ukrýva Región Liptov, ktorý je v rámci Slovenska Top turistickou destináciou. Liptov ponúka aktívny oddych a relax počas celého roka a jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska. V zime je k dispozícii Top lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, Aquapark Tatralandia či Gino Paradise Bešeňová. Jasná ponúka vyše 30 lanoviek a vlekov na Chopok, perfektne upravené zjazdovky (49 km), večerné lyžovanie či Freeride. Perfektná lyžovačka však nie je len Jasná, 3 km od nášho ubytovania smerom na Žiarsku Dolinu nájdete Ski Centrum Žiar Dolinky – ideálne miesto pre rodiny s deťmi. Ak Vás lyžovačka na Liptove unaví, v Aquaparku Tatralandia na Vás čaká 14 bazénov (morská, termálna i číra voda), 26 tobogánov i wellness centrum. Demänovská jaskyňa, turistami veľmi vyhľadávaná, je súčasťou pohoria Nízke Tatry a počas dovolenky na Liptove si ju určite nenechajte ujsť.

Najmenšie Veľhory Sveta na Dosah

Západné Tatry a Žiarska Dolina, vzdialené len 5 minút od nás, sú v susedstve najmenších veľhôr sveta – pohoria Vysoké Tatry, zároveň sú súčasťou Tatranského národného parku. Milovníci turistiky si určite prídu na svoje, keďže Západné Tatry ponúkajú nespočetné množstvo turistických chodníkov, prekrásne výhľady a nedotknutú prírodu. Najvyšším vrchom Západných Tatier je Bystrá, 2 248 m n.m., ktorú nasledujú Baranec, 2 184 m n.m. a Baníkov, 2 178 m n.m. – najvyšší vrch hlavného hrebeňa. O niečo ďalej, smerom na juh, sa rozprestiera pohorie Nízke Tatry, ktorého najvyšším vrcholom je Ďumbier, 2 043 m n.m. Pri návšteve Nízkych Tatier určite netreba zabudnúť na Demänovské jaskyne – jaskynný systém s celkovou dĺžkou viac ako 24 km. Ak sa vyberiete na východ, Vášmu pohľadu neuniknú Vysoké Tatry - horstvo s alpským charakterom, ktorého hlavný hrebeň je dlhý 26 km. Najvyšším vrcholom Vysokých Tatier a Slovenska je Gerlachovský štít vysoký 2 654 m n.m., pričom Vysoké Tatry ponúkajú spolu až 29 vrcholov prevyšujúcich výšku 2500 metrov. Či si Starú Brezu prenajmete s rodinou, priateľmi alebo deťmi, naše krásne slovenské hory si zamiluje.

Navštívili Nás

Najkrajšia Lyžovačka na Slovensku

Keď lyžovačka na Slovensku, tak jedine v regióne Liptov! Liptov ponúka lyžiarske strediská pre všetky skupiny ľudí. Či už ste s priateľmi, rodinou či expert alebo začiatočník, v Liptove Vás čaká lyžovačka ušitá na mieru. Najväčšie a najlepšie slovenské lyžiarske stredisko je od nás vzdialené len 25 minút cesty autom. Jasná ako Top lyžiarske stredisko ponúka vyše 30 lanoviek a vlekov, 49 km špičkovo upravených zjazdoviek a služby svetovej úrovne. 35 minút autom na východ sú Vysoké Tatry a tá najkrajšia lyžovačka na Slovensku. Strediská Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec spolu ponúkajú 24 km zjazdoviek a 20 lanoviek a vlekov. Ak ale hľadáte niečo menšie, správnou voľbou môže byť len 3km vzdialené Ski Centrum Žiar Dolinky, bezprostredne pred vstupom do Žiarskej Doliny. Stredisko vhodné pre rodiny s deťmi disponuje dvoma vlekmi a dvoma zjazdovkami. O niečo ďalej, v obci Závažná Poruba sa nachádza stredisko Ski Opalisko, kde na Vás čakajú 4 vleky a 1 sedačková lanovka. Jánska Dolina na úpätí severných svahov Nízkych Tatier má tiež vlastné lyžiarske stredisko – Ski Javorovica.

Lyžiarske Strediská v Okolí

Vyskúšajte najlepšie lyžiarske strediská na Slovensku! Región Liptov má lyžiarske stredisko pre každého.
Či už ste s priateľmi alebo rodinou, možnosti sú nekonečné.

Lyžiarske Strediská
Ski centrum Žiar - Dolinky   5 min. 2 2
Jasná Nízke Tatry 25 min. 5 8 18 41
Vysoké Tatry - Štrbské pleso 35 min. 3 4 13
Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica 40 min. 3 4 13
Ski Opalisko 10 min. 1 4 5
Ski Javorovica 10 min. 4 5

Náš Cenník

K dispozícii máte celý dom, nedelíte s inými hosťami a máte tak 100% súkromie. Stará Breza ponúka 4 lôžka. Rezervácia možná pre 1 až 4 osoby. Pre rezerváciu prosím vyplňte náš formulár, zavolajte nám alebo nám napíšte email. Po tom, čo obdržíme Vašu rezerváciu, požiadame o zálohu vo výške 30% z ceny ubytovania. Zmena cien vyhradená.

Cenník Ubytovania / Prenájmu

01. 04. 2018 - 30. 06. 2018
Jar 2018
59€ / noc / celý dom
01. 07. 2018 - 30. 09. 2018
Leto 2018
69€ / noc / celý dom
Pobyty nad 5 nocí Dohodou

Rezervácia & Kontaktné Informácie

Detaily

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre ubytovanie Stará Breza.
O stave Vašej nezáväznej rezervácie Vás budeme čo najskôr kontaktovať.